LZS Sokol Boguchwalow - Rozgrywki w latach 2007 - 2009
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW

 

  Sezon 2007/2008

Do nowego sezonu po wielu latach gry nie przystąpili do sezonu Czarnota Jacek i Czarnota Antoni.
Poza nimi odeszli Łanocha Marcin, Kałkun Szymon, Wołk Piotr, Bednarz Piotr. 


Kadra na sezon wyglądała następująco:

Wołk Jakub, Wołk Mateusz, Malkiewicz Daniel, Malkiewicz Waldek, Malkiewicz Łukasz, Bliźnicki Marcin, Bliźnicki Andrzej, Kacprzak Łukasz, Kacprzak Michał, Leus Artur, Górecki Mateusz, Wilk Sylwek, Kowalowicz Wojtek, Rydzik Mateusz, Rydzik Patryk, Watras Rafał, Watras Krzysiek, Hanusek Grzegorz, Swoboda Daniel, Świenty Grzesiek , Wiatrowicz Paweł, Beleć Michał, Dradrach Przemysław, Czyżewski Piotr, Fryzel Daniel

jesień- Grobniki – Sokół   0:3 (Bliźnicki M, Malkiewicz W, Czyżewski P)

wiosna - Sokół – Grobniki   6:0 (Bliźnicki A, Bliźnicki M, Czyżewski, Fryzel, Wiatrowicz,  Kacprzak Ł)

Sokół – Krzyżowice   2:4 (Kowalowicz, Kacprzak Ł)

Krzyżowice – Sokół   0:3 (Czyżewski, Malkiewicz W, Bliźnicki M)

Chomiąża – Sokół   2:6 (Kowalowicz W i Malkiewicz W po 2, Czyżewski P, Leus A, Rydzik P)

Sokół – Chomiąża   4:0 (Czyżewski 2, Malkiewicz W 2)

Sokół – Raków   3:0 (Czyżewski, Kacprzak Ł, Bliźnicki M)

Raków – Sokół   2:1 (Czyżewski) 

Wojnowice – Sokół   0:4 (Czyżewski P. 2, Rydzik P i Wiatrowicz P)

Sokół – Wojnowice   3:0 (Fryzel, Watras R, Bliźnicki)

Sokół – Lewice   4:0 (Czyżewski, Wiatrowicz, Beleć, Rydzik M)

Lewice – Sokół   0:3 (Czyżewski. 2, Hanusek G)

Włodzienin – Sokół   0:2 (Bliźnicki M, Czyżewski)

Sokół – Włodzienin   5:2 (Czyżewski  P. 2, Beleć, Bliźnicki M, Fryzel )

Sokół – Zawieszyce   7:0 (Malkiewicz W. 2, Czyżewski, Kacprzak Ł, Wiatrowicz, Wołk M)
Zawieszyce – Sokół   0:11 (Czyżewski P. 3, Kacprzak Ł. 2, Malkiewicz D, Malkiewicz W, Bliźnicki A, Górecki, Beleć)
 

Równe – Sokół   1:12 (Czyżewski 3, Malkiewicz W. 2, Kowalowicz W. 2, Bliźnicki M, Malkiewicz D, Beleć, Górecki, Kacprzak Ł. po 1)

Sokół – Równe   7:0 (Malkiewicz W. 3, Fryzel, Czyżewski P) 

Sokół – Szonów   6:2 (Czyżewski 2, Malkiewicz W, Wiatrowicz, Beleć, Kacprzak Ł po 1)
Szonów – Sokół   0:3 (Rydzik P. 2, Czyżewski P)

Ściborzyce – Sokół   1:7

Sokół – Ściborzyce   2:2 (Wiatrowicz, Bliźnicki M) 

Lisięcice – Sokół   1:3 (Czyżewski P. 3)

Sokół – Lisięcice   4:2 (Malkiewicz W. 2, Kacprzak Ł. 2)


Sezon bardzo udany i po wieli latach powrót do A klasy. W sezonie tym w prasie lokalnej poświęcono nam sporo miejsca. Wybrałem kilka artykułów:



I tabela końcowa:


Fotka z tamtego momentu:

Wyniki juniorów (brak jest wszystkich strzelców)

jesień:  Cisek – Sokół   0:1 (Rydzik M)
wiosna: Sokół – Cisek   0:3


Sokół – Prudnik   1:0 (Rydzik M)

Prudnik – Sokół   1:2 


Pawłowiczki – Sokół   3:4 (Sokołowski R. 2, Wołk J, Rydzik M)

Sokół – Pawłowiczki   0:0


Sokół – Walce   1:1 (Wołk Mateusz)

Walce – Sokół   8:1


Racławice – Sokół   1:3 (Kacprzak M, Dradrach P, Sokołowski Rafal)

Sokół –Racławice   4:2


Sokół – Ścinawa Nyska   6:1
 

Dzierżysław – Sokół   3:1
Sokół – Dzierżysław   1:2


Sokół – Kietrz   0:0

Kietrz – Sokół   6:0


Niezdrowice – Sokół   1:1

Sokół – Niezdrowice   8:2


Sokół – Zdzieszowice   3:2

Zdzieszowice – Sokół   5:0


Bogdanowice – Sokół   2:2

Sokół – Bogdanowice   10:1


Sokół – Biała   1:1

Biała – Sokół   3:1

W edycjach wakacyjnych drużyny juniorów i seniorów odnosiły zwycięstwa.



Sezon 2008/2009

Pierwszy sezon w A klasie. Doszedł Nasieniak Tomek. W pierwszym sezonie jako beniaminek,  bardzo pewnie zdobyliśmy utrzymanie. Na pewno ku temu przyczyniła się  udana runda jesienna 

Sokół – Śląsk Reńska Wieś   3:2 (Czyżewski, Malkiewicz W, Wiatrowicz P)
Inauguracja wyśmienita, a zwycięstwo w ostatniej minucie. 


Włókniarz – Sokół   1:4 (Bliźnicki M, Hanusek G, Rydzik M, Czyżewski P)

Na terenie gości, gospodarze na kolanach.


Sokół – Cukrownik   3:0 (Malkiewicz W, Nasieniak T, Leus A)

Derby wygrane, a po tym meczu byliśmy liderami w grupie )) Ciekawe czy kiedyś uda się to powtórzyć?


Sokół – Poborszów   0:4

Bolesny powrót z chmur na ziemię...


Urbanowice – Sokół   5:0


Sokół – Kazimierz   4:1 (Kowalowicz 2, Leus, Bliźnicki M)

Wynik swoją drogą, ale zwycięstwo bardzo łatwe.


Gogolin – Sokół   0:3 (Leus 3)

Popis jednego gracza!


Sokół – Żyrowa   3:3 (Malkiewicz W, Leus, Kacprzak Ł)

Gol stracony niemal z połowy boiska nie działa motywująco...


Raszowa – Sokół   1:0

Mimo iż graliśmy z drużyną ostatnią w tabeli... byliśmy skazani na porażkę... kto patrzył na to z boku to wie o co chodzi


Sokół – Gorażdże   2:1 (Bliźnicki A, Kacprzak Ł.)

Przyjechali pewniacy i dostali baty...


Pawłowiczki – Sokół   2:1 (Bliźnicki M)

Przyjechaliśmy jako pewniacy i...dostaliśmy  baty )


Sokół – Blachowianka   2:0


Większyce – Sokół   2:2



Runda wiosenna:

Reńska Wieś – Sokół   1:2 (Kacprzak, Bliźnicki)

2 mecze i 6 pkt . Śląsk nas nie polubił.


Sokół – Kietrz   0:3

Cukrownik – Sokół   3:0

Sąsiedzi zza miedzy pomścili jesień. Zresztą na wiosnę niemal wszyscy się nad nami mścili


Poborszów – Sokół   4:0

Dějà vu...


Sokół – Urbanowice   6:1 (Kacprzak Ł 2, Górecki, Leus, Rydzik M, Malkiewicz W)

W dwumeczu 6:6 na korzyść Urbanowic... 


Kazimierz – Sokół   0:0

O meczu tyle, że się... odbył


Sokół – Gogolin   1:3 (Kacprzak Ł)


Żyrowa – Sokół   1:1

(jak by fajnie było, gdyby tego meczu nie było


Sokół – Raszowa   2:2 (Czyżewski, Kacprzak Ł)


Górażdże – Sokół   1:0 


Sokół – Pawłowiczki   0:2

Blachowianka – Sokół  0:1 (Górecki)

Sokół –Większyce   1:1 (Hanusek G)
 

Tabela końcowa:  
1. ZKS Górażdże (mecze) 26 (pkt) 62      
2. LKS Poborszów   26 - 62    
3. Porawie Większyce   26 - 50     

4. MGKS Baborów   26 - 41       

5. MKS Gogolin   26 - 38                 

6. Sokół Boguchwałów  26 - 36       

7. Śląsk Reńska Wieś    26 - 36  

8. Włókniarz Kietrz  26 - 31       

9. Partyzant Kazimierz   26 - 31       

10. TKKF Blachowianka   26 - 30       

11. Rolnik Urbanowice   26 - 29        

12. Victoria Żyrowa   26 - 27       

13. LZS Pawłowiczki   26 - 26       

14. LZS Raszowa   26 - 15       

Ten sezon można było zaliczyć do udanych. Zdobyliśmy również w nim Puchar Polski na szczeblu podokręgu Głubczyce pokonując Raków 3:2, Głubczyce Sady 3:1, a w finale na stadionie Polonii - Cukrownika w rzutach karnych 4:2 (w zasadniczym czasie było 1:1). 

 Fotka z wygranego finału

O juniorach w zapiskach w tym sezonie nie było wzmianki, a szkoda bo był to fajny okres naszych młodszych zawodników, którzy jeden po drugim zasilali pierwszy skład. 
Niestety chłopaki po kolei kończyli wiek juniora. Młodsi koledzy w kolejnym czwartym sezonie gry w II lidze, tj. 09/10 nie uchronili się przed degradacją do niższej klasy rozgrywkowej. 

Sezon 2009/2010

Iskra Zopowy – Sokół   0-1 Gorczyca
Sokół - TKKF Blachowianka   5-2 Rydzik P, Wanat, Kacprzak, Nasieniak

Fortuna Głogówek – Sokół   3-0

Sokół - Cukrownik Baborów   1-3 Rydzik P

Śląsk Reńska Wieś – Sokół   3-3 Wanat, Fryzel, Rydzik P

Sokół - Porawie Większyce   1-2 Bliźnicki M

Ruch II Zdzieszowice – Sokół   8-1 Rydzik P

Sokół - MKS Gogolin             3-1 Fryzel 2, Wanat

Chemik Kędzierzyn – Sokół   4-0 -

Sokół - Rolnik Urbanowice   4-1 Nasieniak, Bliźnicki M, Fryzel 2

Orzeł Dzierżysław – Sokół   8-0 -

Sokół - Partyzant Kazimierz   3-4 Wanat 2, Gorczyca

Włókniarz Kietrz – Sokół   3-0 –


runda wiosenna
Sokół - Iskra Zopowy   3-1 Górecki, Bliźnicki M, Wołk M

TKKF Blachowianka – Sokół   3:0-

Sokół - Fortuna Głogówek   1-1

Cukrownik Baborów – Sokół   1-1 Wanat

Sokół - Śląsk Reńska Wieś   1-0 Bliźnicki M.

Porawie Większyce – Sokół   2-1 Sztreker

Sokół - Ruch II Zdzieszowice   0-7 -

MKS Gogolin – Sokół   2-0 -

Sokół - Chemik Kędzierzyn   1-4 Ł.Malkiewicz

Rolnik Urbanowice – Sokół   0-4

Sokół - Orzeł Dzierżysław   1-1 Bliźnicki M

Partyzant Kazimierz – Sokół   1-1 Bliźnicki M

Sokół - Włókniarz Kietrz   0-3 

 

Tabela końcowa
1. Ruch II Zdzieszowice (mecze) 26 - (pkt) 64      
2. Orzeł Dzierżysław   26 - 61       
3. Porawie Większyce   26 - 59       

4. MKS Gogolin   26 - 48                   

5. Śląsk Reńska Wieś   26 - 39       

6. Chemik K-Koźle  26 - 39       

7. Włókniarz Kietrz  26 - 38       

8. MGKS Baborów   26 - 37                   

9. Fortuna Głogówek   26 - 35       

10. Sokół Boguchwałów   26 - 26                   

11. Iskra Zopowy   26 - 23      
12. Partyzant Kazimierz   26 - 23      
13. TKKF Blachowianka   26 - 15       

14. Rolnik Urbanowice   26 - 12       

Zespół juniorów decyzją Klubu nie przystąpił do sezonu. 

Na koniec zdjęcie do którego mam sentyment.



Całość opracował: administrator strony. 



Stronke Przejrzał 59231 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=