LZS Sokol Boguchwalow - Młodzicy
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW

 

Sezon 2017/2018

Czarnota Dawid,Dziki Kacper,Dziki Jakub
Jarno Kacper,Leszczyńska Martyna,Goniowski Jarosław
Latko Kevin,Bałuszyński Krystian,Andrzejak Jan
Gurazdowski Jakub,Urbańczyk Tomasz,Mirecki Jakub
Jałocha Szymon,Hajnas Mateusz, Adamski Wiktor
Antoszczyszyn Antoni

(za nazwiskami zawodników punkty za mecz w skali 1-10, nk.-nie klasyfikowany - za krótki czas gry)


09.04 Prudnik 17.30
Pogoń Prudnik- Sokół Boguchwałów 3:0 (2:0)

Urbańczyk 8, Adamski 8,Jałocha 4,Goniowski 5
Dziki K .7, Dziki J.6, Mirecki 8, Latko 4
Bałuszyński 5, Andrzejak 4,Czarnota 4


09.07.Boguchwałów 17.30
Sokół Boguchwałów - LZS Ląka Prudnicka
2:5 (0:4)
Urbańczyk 7, Adamski 7,Jałocha 5,Goniowski 5
Dziki K .6, Dziki J.6, Mirecki 7, Jarno 6
Andrzejak 3,Czarnota 4,Leszczyńska 7

br.Urbańczyk, Jarno


09.11 Baborów17.00
Cukrownik Baborów - Sokół Boguchwalów 5:2 (1:1)

Urbańczyk 7, Adamski 7,Jałocha 2,Goniowski 7
Dziki K .4, Dziki J.7, Mirecki 6, Jarno 3
Andrzejak 3,Czarnota 3,Leszczyńska 4

br.Urbańczyk 2
as.Jarno 1

09.18 Lubrza17.00
LZS Lubrza - Sokół Boguchwałów 2:5 (2:4)

Urbańczyk 9, Adamski 7,Jałocha 6,Goniowski 7
Dziki K .9, Dziki J.7, Mirecki 7, Jarno 5
Bałuszyński nk,Czarnota nk.,Leszczyńska 7
Latko nk

br.Dziki K.,4, Jałocha 1
as.Urbańczyk 3

09.25 Boguchwałów 17.00
Sokół Boguchwałów- LZS Dytmarów 3:14 (2:5)

Urbańczyk 7, Adamski 3,Jałocha 2,Goniowski 5
Dziki K .1, Dziki J.3, Mirecki 3, Jarno 3
Czarnota 2.,Leszczyńska 3,Latko 2,Guazdowski 4
Andrzejak nk

br.Urbańczyk 2, Leszczyńska 1
as.Urbańczyk 1

10.02 Biedrzychowice 16.30
Rolnik Biedrzychowice - Sokół Boguchwałów 8:2 (6:0)

Urbańczyk 5, Adamski 3,Jałocha 1,Goniowski 5
Dziki K .3, Dziki J.3, Mirecki 3, Jarno 2
Czarnota 1.,Leszczyńska 3,Gurazdowski 3

br.Urbańczyk 2

10.09 Boguchwałów 16.30
Sokół Boguchwałów- Sparta Prudnik 4:3 (1:1)

Adamski 7,Jałocha 5,Goniowski 7
Dziki K.9, Dziki J.9, Mirecki 9, Jarno 8
Czarnota nk.,Leszczyńska 9,Gurazdowski 7
Bałuszyński nk

br.Dziki K 2,Leszczyńska, Jarno po 1
as.Mirecki, Leszczyńska po 1

10.16 Branice 16.00
Orzeł Branice - Sokół Boguchwałów 6:1 (3:0)

Adamski 8,Jałocha 5,Goniowski 8
Dziki K.9, Dziki J.8, Mirecki 8, Jarno 6
Czarnota 4.,Leszczyńska 9,Gurazdowski 6
Andrzejak 5

br.Dziki K 1

10.21 Boguchwałów 11.00
Sokół Boguchwałów - Fortuna Głogówek 1:24 (0:16)

Adamski 2,Jałocha 1,Goniowski 3
Dziki K.2, Dziki J.1, Mirecki 2, Jarno 2
Czarnota 5.,Leszczyńska 3,Gurazdowski 2
Andrzejak 2,Bałuszyński 1

br.Jarno 1

10.23 Boguchwałów 15.30
Sokół Boguchwałów- Polonia Głubczyce 0:13 (0:3)

Adamski 4,Jałocha nk,Goniowski 7
Dziki K.4, Dziki J.4, Mirecki 3, Jarno 3
Czarnota 4.,Leszczyńska 4,Gurazdowski 3
Bałuszyński 4



04.09 Łąka Prudnicka 17.00
LZS Łąka Prudnicka - Sokół Boguchwałów 4:0 (1:0)

Adamski 6,Jałocha 2,Goniowski 6
Dziki K.3, Dziki J.8, Mirecki 7, Jarno 6
Czarnota 6.,Gurazdowski 6
 

04.16 Boguchwałów 17.30
Sokół Boguchwałów - Rolnik Biedrzychowice 1:9 (0:7)

Goniowski 5,Urbańczyk 7,Jałocha 6,Adamski 7
Dziki K.6, Dziki J.7, Mirecki 7, Jarno 6
Czarnota 6.,Gurazdowski 9,Bałuszyński 5
br.Urbańczyk
as.Gurazdowski


04.23 Prudnik 18.00
Sparta Prudnik - Sokół Boguchwałów 1:4 (1:2)
Goniowski 6,Urbańczyk 8,Jałocha 6,Adamski 8
Dziki K.8,Dziki J.9,Mirecki 9,Jarno 6
Czarnota 6,Gurazdowski 6

br.Urbańczyk 2,Dziki k.,Mirecki po 1
as.Gurazdowski, Dziki K., Czarnota, Mirecki po 1

 


04.30 Boguchwałów 18.00
Sokół Boguchwałów - Orzeł Branice 0:11 (0:5)
Goniowski 4,Jałocha3 ,Adamski 6
Dziki K5.,Dziki J.6,Mirecki6 ,Jarno 4
Czarnota 4


05.07 Głubczyce 18.00
Polonia Głubczyce- Sokół Boguchwałów 15:1 (3:0)
br.Dziki K.
Goniowski 7 ,Jałocha3 ,Adamski7
Dziki K.4,Dziki J.8,Mirecki 5 ,Jarno 3
Czarnota3
,Gurazdowski5

br.Dziki K.
05.14 Boguchwałów 18.00
Sokół Boguchwałów - Pogoń Prudnik 1:7 (0:3)
Goniowski 5 ,Jałocha 6 ,Adamski7
Dziki K.7,Dziki J.7,Mirecki 5 ,Jarno 6
Czarnota5
,Gurazdowski 4
br.Dziki K.

05.28 Boguchwałów 18.00
Sokół Boguchwałów - LZS Lubrza

05.23 Boguchwałów 18.00
Sokół Boguchwałów - Cukrownik Baborów 0:8 (0:4)


Antoszczyszyn 5 ,Jałocha 4 ,Adamski7
Dziki K.5,Dziki J.8,Mirecki 6 ,Andrzejak 5
Czarnota 4
,Gurazdowski 4
 

STATYSTYKI SEZON 2017/2018

Bramki:


Dziki K. 10
Urbańczyk  8
Jarno 3
Leszczyńska 2
Jałocha,Mirecki po 1

Asysty:


Urbańczyk 4
Mirecki,Gurazdowski po 2
Jarno,Dziki K., Leszczyńska,Czarnota po 1


Stronke Przejrzał 60786 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=