LZS Sokol Boguchwalow - Bawi nas piłka
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW

 

CELE TURNIEJÓW - „BAWI NAS PIŁKA”

  Głubczyce 15.01.2017

Turniej Orlików (r.2006 i młodsi) ze względu na 13 zgłoszonych do rywalizacji zespołów podzielono na dwie grupy rozgrywkowe.W wyniku przeprowadzonego losowania nasz zespół trafił do grupy 2, w której rywalizować miał z nast.zepołami:Polonia Głubczyce, FC Pilszcz, Polonia Ściborzyce, Kresowianka Nowa Wieś,Start Bogdanowice.W związku z epidemią grypy z zawodów zmuszona była się wycofać drużyna ze Ściborzyc.Choroba nie oszczędziła również nas, gdyz na zawody nie mogło pojechać 5 zawodników.
Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym".

Mecze naszych piłkarzy:

Sokół - Polonia Głubczyce 0:4
Sokół - FC Pilszcz 3:1 (br.Urbańczyk 2,Ostarek)

Sokół - Kresowianka Nowa Wieś 2:0 (br.Mirecki, Urbańczyk)
Sokół - Start Bogdanowice 2:1 (br.Urbańczyk, Ostarek)


W klasyfikacji końcowej nasz zespół zajął II miejsce otrzymując okazały puchar, a każdy zawopdnik indywidualnie srebrny medal.
W zawodach reprezentowli nasz klub: Kacper Jarno, Łukasz Ostarek, Tomasz Urbańczyk, Krystian Bałuszyński, Jan Andrzejak, Jakub Mirecki.   


Głubczyce 25.02.2017

Turniej Orlików (r.2006 i młodsi) ze względu na 13 zgłoszonych do rywalizacji zespołów podzielono na dwie grupy rozgrywkowe.W wyniku przeprowadzonego losowania nasz zespół trafił do grupy 2, w której rywalizować miał z nast.zepołami:FC Pilszcz, Polonia Ściborzyce, Kresowianka Nowa Wieś,Start Bogdanowice,Victoria Pomorzowice.
Niestety ponownie zabrakło zespołu ze Ściborzyc, w związku z tym organizatorzy wydłużyli czas rozgrywanych meczy do 16 min.

Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym".
Mecze naszych piłkarzy:
Sokół - Victoria Pomorzowice 2:0 (br.Dziki K, Ostarek L)
Sokół - FC Pilszcz 1:0 (br.Dziki K)
Sokół - Kresowianka Nowa Wieś 5:0 (br.Dziki K 3, Dziki J,Ostarek Ł)
Sokół - Start Bogdanowice 5:0 (br.Dziki K 3, Leszczyńska,Ostarek)



W klasyfikacji końcowej nasz zespół zajął I miejsce otrzymując okazały puchar, a każdyzawonik indywidualnie złoty medal.
W zawodach reprezentowli nasz klub: Martyna Leszczyńska,Łukasz Ostarek,Jakub Dziki, Krystian Bałuszyński, Jan Andrzejak, Jakub Mirecki, Kacper Dziki,Jakub Gurazdowski
Łukasz Ostarek zdobył tytuł Najlepszego Zawodnika
Kacper Dziki został Królem Strzelców. 

Boguchwałów 01.04.2017

Turniej Żaków (r.2008 i młodsi) ze względu na 8 zgłoszonych do rywalizacji zespołów podzielono na dwie grupy rozgrywkowe.W wyniku przeprowadzonego losowania nasz zespół trafił do grupy 2, w której rywalizować miał z nast.zepołami:Polonia Głubczyce, Cukrownik Baborów, Pawłowiczki

Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym".
Mecze naszych piłkarzy:
Sokół - Cukrownik Baborów 0:2
Sokół - Polonia Głubczyce 1:1 (br.Dziki K)
Sokół - Pawłowiczki 0:2



W klasyfikacji końcowej nasz zespół zajął VII miejsce, wygrywając z Cukrownikiem II Baborów 2:1 po bramkach Kacpra Dzikiego
W zawodach reprezentowli nasz klub: Jakub Dziki, Krystian Bałuszyński, Jan Andrzejak, Jakub Mirecki, Kacper Dziki,Jakub Gurazdowski,Antoni Antoszczyszyn


Baborów 02.04.2017

Do Turnieju Orlików (r.2006 i młodsi)  zgłoszonych zostało 9 zespołów, które podzielono na trzy grupy rozgrywkowe.W wyniku przeprowadzonego losowania nasz zespół trafił do grupy 1, w której rywalizować miał z nast.drużynami:FC Pilszcz,Orlik Kietrz

Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym".
Mecze naszych piłkarzy:

Sokół - FC Pilszcz 3:0 (br.Urbańczyk T 3)
Sokół - Orlik Kietrz 1:4 (br.Urbańczyk T)
Zajmując II miejsce w swojej grupie w meczach o miejsca 4-6 turnieju graliśmy:
Sokół - Pomorzowice 1:3 (br.Urbańczyk T)
Sokół - Romowie 0:1

W klasyfikacji końcowej uplasowaliśmy się na VI miejscu.
W zawodach reprezentowli nasz klub: Martyna Leszczyńska,Jakub Dziki, Krystian Bałuszyński, Jakub Mirecki, Kacper Dziki,Tomasz Urbańczyk,Kacper Jarno


Wyniki archiwalne lata 2015/16



20.12.2015 Branice


Naszych młodych piłkarzy, ze względu na choroby i wyjazdy rodzinne byliśmy zmuszeni przeorganizować, aby wziąć udział rozgrywkach i tak zamiast zespołów Żaków (r.2007 i młodsi) oraz Orlików (r.2005 i młodsi) powstał zespół , który średnią wieku zdecydowanie odbiegał od reszty zespołów i wziął udział w rozgrywkach Orlików.
Wyniki:
Boguchwałów - Polonia Głubczyce 0:5 (0:1)
Boguchwałów - Orły Branice 0:10 (0:7)
Boguchwałów - Cukrownik Baborów 0:9 (0:6)
Boguchwałów - Ruch Zubrzyce 2:1 (1:1)br.Urbańczyk, Buchaniec

W trakcie turnieju reprezentowali nas:
Dziki Jakub,Leszczyńska Martyna, Jarno Kacper, Czarnota Dawid,Dziki Kacper, Urbańczyk Tomasz, Buchaniec Rafał, Mirecki Jakub, Bałuszyński Krystain



24.01.2016r Baborów
Nie możemy byc szczęśliwi z wyników Turnieju, jedynym usprawiedliwieniem niezadowalającej postawy może być brak treningów, które rozpoczną się za 10 dni..

Wyniki meczy:
Boguchwałów - Polonia Głubczyce 0:6
Boguchwałów - Orły Branice 0:3
Boguchwałów - Cukrownik Baborów 0:1
Boguchwałów - Ruch Zubrzyce 0:1

W trakcie turnieju reprezentowali nas:
Dziki Jakub,Leszczyńska Martyna, Jarno Kacper, Czarnota Dawid,Dziki Kacper, Urbańczyk Tomasz, Buchaniec Rafał, Mirecki Jakub oraz po raz pierwszy Jan Andrzejak.

21.02.2016r.Głubczyce

Z dzisiejszego turnieju możemy być zadowoleni, gdyż niewiele zabrakło by walczyć o III miejsce w zawodach.
O tym, że tak się nie stało zadecydowały rzuty karne, które przegraliśmy z głubczycka Polonią w ostatnim meczu grupowym.

W meczach grupowych osiągnęliśmy wyniki:

Boguchwałów - Lks Romowie 3: 0 br.Urbańczyk 2,Buchaniec
Boguchwałów - Orły Branice 0:8
Boguchwałów - Polonia Głubczyce 0:0 (rz.karne 0:1)

W turnieju zajęliśmy  miejsca V-VI.


W trakcie turnieju reprezentowali nas:
Dziki Jakub,Leszczyńska Martyna, Jarno Kacper, Czarnota Dawid,Dziki Kacper, Urbańczyk Tomasz, Buchaniec Rafał, Mirecki Jakub,Krystian Bałuszyński,Jan Andrzejak

zdjęcia z turnieju

28.02.2016r.Głubczyce

Po raz pierwszy nasi najmłodsi zawodnicy rocznik 2007( i młodsi) wzięli udział w rozgrywkach Żaków, które odbyły się w dniu dzisiejszym w hali głubczyckiego LO.Pomimo początkowej tremy, każdy następny mecz był lepszy, a z dzisiejszego turnieju możemy być zadowoleni, gdyż jako debiutant zajęliśmy czwarte miejsce w stawce 8 zespołów.
Mecz o 3 miejsce, w którym zmierzyliśmy się z zespołem Pomorzowic z braku sił nie udało się wygrać, choć w jego początkowej fazie mieliśmy dwie dobre okazje do strzelenia bramek.


W meczach grupowych osiągnęliśmy wyniki:

Sokół - Żaki Kietrz 0:4
Sokół - Polonia Głubczyce 5:1 br.Dziki Kacper 4, sam.
Sokół - Cukrownik Baborów 0:0( rz.karne 3:1, br.Dziki Jakub, Dziki Kacper, Jarno Kacper)

Mecz o III miejsce:
Sokół - Victoria Pomorzowice 0:3

W trakcie turnieju reprezentowali nas:
Dziki Jakub, Jarno Kacper,Dziki Kacper, Mirecki Jakub, Bałuszyński Krystian,Jan Andrzejak

17.04.2016r.Kietrz

Po raz kolejny nasi najmłodsi zawodnicy rocznik 2007( i młodsi) wzięli udział w rozgrywkach Żaków, które odbyły się w dniu dzisiejszym na kietrzańskim Orliku .Niestety w tymj turnieju zwyczajnie nam nie "pykło" i rozgrywki zakończyliśmy na 6, ostatnim miejscu.

W meczach grupowych osiągnęliśmy wyniki:

Sokół - Żaki Kietrz 1:8 (br.Dziki Jakub)
Sokół - Cukrownik Baborów 0:1


Mecz o V miejsce:
Sokół - Pawłowiczki 0:3

W trakcie turnieju reprezentowali nas:
Gurazdowski Jakub,Dziki Jakub, Jarno Kacper,Dziki Kacper, Mirecki Jakub,
Bałuszyński Krystian,Jan Andrzejak



24.04.2016r - Kietrz

zdjęcia z turnieju

W Kietrzu organizator przyjął system rozegrania turnieju "każdy z każdym".
Początkowa faza zawodów układała się dla naszego zespołu korzystnie, niestety dwoma ostatnimi meczami zaprzepaściliśmy szansę na zajęcie wysokiego miejsca w klasyfikacji końcowej.
Wyniki meczy:
Boguchwałów - Kietrz 1:3 (br.Antoszczyszyn)
Boguchwałów - Pomorzowice 2:0 (br.Urbańczyk, Buchaniec)
Boguchwałów - Pilszcz 4:0 (br.Dziki K,Antoszczyszyn)
Boguchwałów - Branice 1:1 (br.Antoszczyszyn)
Boguchwałów - Głubczyce 0:3
Boguchwałów - Baborów 1:3 br.Antoszczyszyn)

W klasyfikacji końcowej zajęliśmy miejsce 5, ustępując drużynie z Branic gorszym stosunkiem bramek.

W trakcie turnieju reprezentowali nas:
Dziki Jakub,Leszczyńska Martyna, Jarno Kacper, Czarnota Dawid,Dziki Kacper, Urbańczyk Tomasz, Buchaniec Rafał, Jałocha Szymo, Antoszczyszyn Paweł

19.05.2016 Głubczyce

(zdjęcia z turnieju)

Po raz kolejny a zarazem ostatni nasi najmłodsi zawodnicy rocznik 2007( i młodsi) wzięli udział w rozgrywkach Żaków, które odbyły się w dniu dzisiejszym w Głubczycach .Organizatorzy zmienili system rozgrywek i przyszło nam się zmierzyć ze wszystkimi zespołami co okazało się w końcowym rozrachunku za dużą ilością gier, gdyż już od czwartego meczu widać było, że grając bez zmian zacznie "maluchom" brakować sił i tak, niestety, się stało.
Mimo wszystko był to fantastyczny dzień a puchar i medale na zakończenie rozgrywek dopełniły radości z gry.

Wyniki meczy:
Boguchwałów - Polonia Głubczyce 0:2
Boguchwałów - Cukrownik Baborów 2:1 (Dziki Kacper, Jarno Kacper)
Boguchwałów - Pawłowiczki 1:3 (Dziki Kacper)
Boguchwałów - Victoria Pomorzowice 0:4
Boguchwałów - Polonia II Głubczyce 1:1 (Dziki Kacper)
Boguchwałów - Żaki Kietrz 0:5

W trakcie turnieju reprezentowali nas:
Gurazdowski Jakub,Dziki Jakub, Jarno Kacper,Dziki Kacper, Mirecki Jakub,
Bałuszyński Krystian,Jan Andrzejak



19.06.2016 - Głubczyce


Po raz ostatni nasi najmłodsi zawodnicy rocznik 2005( i młodsi) wzięli udział w rozgrywkach Orlików, które odbyły się w dniu dzisiejszym w Głubczycach .Organizatorzy zmienili system rozgrywek przydzielając uczestników do 3-zespołowych grup.
W swojej grupie rozegraliśmy mecze :
Boguchwałów - LKS Romowie 3:0 (3:0)br.Antoszczyszyn Paweł 2, Dziki Kacper
Boguchwałów - Victoria Pomorzowice 5:2 (2:1), br.Anoszczyszyn Paweł 3, Buchaniec Rafał, Dziki Kacper po 1
Wygrywając "swoją" grupę trafiliśmy do "LIGI MISTRZÓW".

W grupie mistrzowskiej zanotowaliśmy nast.rezultaty:
Boguchwałów - Orły Branickie 2:3 (1:2), br.Antoszczyszyn Paweł 2
Boguchwałów - Polonia Głubczyce 2:1 (0:0), br.Antoszczyszyn Paweł 2
, co pozwoliło nam na zajęcie drugiego miejsca w turnieju.
Zdjęcia z turnieju - EVA Pe

(zdjęcia z turnieju)

W trakcie turnieju reprezentowali nas:
Urbańczyk Tomasz,Dziki Jakub, Martyna Leszczyńska,Dziki Kacper, Mirecki Jakub, Latko Kevin
,Antoszczyszyn Paweł,Buchaniec Rafał,Jałocha Szymon
Kierownik zespołu: Hanusek Maciej



Stronke Przejrzał 59231 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=